family-1600x520-2.jpg1_-2.jpg
خانه / مشاور / مشاوره ازدواج مطلع عشق در قم

مشاوره ازدواج مطلع عشق در قم

مرکز مشاوره ازدواج مطلع عشق در قم مدتی است زیر نظر یک مشاور روحانی خبره کار خود را آغاز نموده است. هدف این مرکز همراهی با شما دختران و پسران دوسداشتنی آماده به ازدواج در انتخاب صحیح گزینه ازدواج می باشد. رکن فعالیت های این مرکز، مشاوره ازدواج و خانواده است. اما به علت مراجعات بسیار زیادی که مسئول مرکز مشاوره از شهرهای دور و نزدیک دارد امکان معرفی گزینه ازدواج نیز برای مشاور مرکز فراهم است.مشاوره ازدواج مطلع عشق در قم و تهران

فواید مشاوره ازدواج

از طرفی ازدواج سرنوشت سازترین تصمیم ما در زندگیست. از طرف دیگر هرکاری که زیر نظر یک فرد متخصص انجام گیرد احتمال موفقیت آن بسیار بالا خواهد بود. شما نیز در مرکز مشاوره مطلع عشق زیر نظر مشاور خوب خانواده و ازدواج از خدمات صفر تا صد ازدواج بهره مند خواهید شد.

مراحل مشاوره ازدواج

۱) سنجش های اولیه قبل از انتخاب گزینه مناسب ازدواج

۲) سنجش میزان آمادگی شما برای ازدواج

۳) ارائه راهکارهایی برای تقویت فکری، روحی و شخصیتی جهت شروع خوب فرایند ازدواج

۴) معرفی گزینه ازدواج و همسان یابی

۵) تناسب سنجی و سنجش شباهت ها و تفاوت های شما با گزینه مدنظر

۶) ارائه تست های تخصصی روانسنجی و تست های ازدواج

۷) ارائه راهکارهای خوب برای افزایش تناسب دختر و پسر

۸) مشاوره های دوران عقد

۹) مشاوره های دوران پس از ازدواج

مشاوره ازدواج و خانواده

شما می توانید برای مشاوره فردی ، مشاوره پیش از ازدواج، درمان اختلالات، مشاوره خانوادگی به مرکز مشاوره ازدواج مطلع عشق مراجعه نمایید و زیر نظر روانشناس و مشاور روحانی مرکز از مشاوره تخصصی و مشاوره دینی در زمینه های فوق استفاده نمایید. مشاوره ها هم در قم و هم در تهران دایر است.

جهت نوبت گیری مشاوره حضوری یا مشاوره آنلاین تصویری یا مشاوره تلفنی با منشی مرکز تماس بگیرید و ساعت حضور یا صحبت خود را هماهنگ نمایید.

مشاوره ازدواج مطلع عشق در قم

ایجاد زمینه های گرایش به مشاوره ازدواج

خوشبختانه امارها نشان می دهد میزان گرابش مردم به مشاوره ازدواج رونق چشمگیری داشته است. جوانان مشاوره پیشض از ازدواج می توانند سطح شناخت و اگاهی از طرف مثقابل را بالا تر ببرند و با شناخت جامع تری برای انتخاب همسر اقدام نمایند.

با گسترش فرهنگ فردگرایی گرایش به مشاوره ازدواج کمتر می شود مشاوره ازدواج زمانی اشاعه می یابد که افرادی به دنبال پیگیری هدفی به نام ازدواج و تشکیل زندگی زناشویی باشند اما متاسفانه آسیب های اجتماعی و اقتصادی مانند فقر مطالعاتی و عدم آگاهی شناختی نسبت به ازدواج و یا مسائل مالی و گران بودن هزینه ها و مخارج زندگی مشترک گرایش افراد را کاهش می دهد .

اما باید به این نکته نیز اشاره کرد که امروزه برخی از مشاورین هستند که با تخصص ناکافی و عدم اطلاع و آگاهی مشغول به مشاوره ازدواج هستند این نکته خطرناک است و آسیب های فراوانی را متحمل خانواده ها می کند.

از سوی دیگر در مرکز مشاوره ازدواج نیز کارگاه هایی برای جوانان برگزار می شود که به دانش افزایی در جامعه پیرامون مزایای ازدواج و اطلاعات ضروری در این زمینه نیز به افراد داده می شود.

ازدواج های موقت و مشاور ازدواج

ازدواج موقت با گذراندن و منقضی شدن زمان تعیین شده در صیعه نامه به خودی خود از حالت قانونی خارج می شود و قابل استناد نیست. اما این سبک ازدواج در کنار ازدواج دایم و عقد رسمی مخالفان و یا طرفداران زیادی دارد غالب مخالفان از سوی افرادی است که به آیین تسنن مقید هستند.

شناختی که در دوران صیغه موقت برای افراد فراهم می شود از جمله مقدماتی است که گروهی از خانواده های مذهبی نیز سعی می کنند پیش از عقد دایم دختر و پسر خود را به صورت عقد موقت به شناخت روحیات و خلقیات یکدیگر نزدیک تر سازند. دوران و شرایط موقت کمک می کند افراد مقید مذهبی با راحتی و بدون استرس از نظر شرعی با فرد مقابل معاشرت داشته باشند.

برای انتخاب بهتر و دریافت مشاوره از مشاور ازدواج حتی در مورد صیغه موقت نیز می توان به مراکز تخصصی مشاوره مراجعه کرد و قبل از هر اقدامی با افراد صلاحدید این موضوع مشورت نمود.

مشاوره تلفنی و حضوری یا آنلاین در زمینه ازدواج پیش از ازدواج یا صیغه موقت انجام شدنی است.

علل بالا رفتن سن ازدواج در جوانان

در سال های گذشته و به ویژه چند سال اخیر تحقیقات مراکز مشاوره و یا مراکز ثبت اسناد و ازدواج بیان کرده است که تمایل جوانان به ازدواج در سنین جوانی کمتر شده است و غالبا افراد در سنین بالاتر اقدام به ازدواج می کنند.

از آنجایی که ملاک و معیارهای زیادی برای انتخاب همسر در نظر گرفته می شود و برای رسیدن به ان ها نیاز به زمان بیشتری احساس می شود. به عنوان نمونه آمادگی و تامین نیازهای اقتصادی و مالی برای شروع زندگی مشترک موجب می شود جوانان تا اماده شدن زمینه های مادی صبر کنند و ایام جوانی خود را از دست بدهند.

عامل و دلیل دیگر که سن ازدواج جوانان را بالا می برد عدم پذیرش روحی و روانی برای زندگی متاهلی باشد. روابطی که قبل از ازدواج ایجاد می شود نیز میل به اقدام جدی برای ازدواج را به تعویق می اندازد.

کمال گرایی و ترس از پذیرش مسئولیت و ارتباطات نامحدود فضای مجازی نیز به سهم خود سن ازدواج را افزایش داده اند. در این میان مشاوره تخصصی ازدواج مطلع عشق در قم به عنوان یک مرکز مشاوره مذهبی می تواند موثر واقع شود و خدمات گوناگونی به مراجعین ارائه دهد.

مرکز مشاوره ازدواج  مناسب در اصفهان

شلوغی و سرعت در زندگی شهرنشینی به حدی آشوب و نگرانی در بین شهرنشینان ایجاد کرده است لازم است توسط افرادی کارشناس و متخصص به تمدد اعصاب و روان نیز بپردازند و یا با کمک روانشناس به زندگی بهتر و سالم تر نزدیک شوند. دغدغه هایی که زندگی شهری به بار می آورد امکان تمرکز ذهن و اتخاذ تصمیمات موثر و مفید را از بعضی افراد گرفته است .

مثلا زندگی را در قالب های تک بعدی نگاه می کنند و یا معیارهایی برای سبک زندگی سالم ندارند و یا این ملاک ها از جهاتی دچار نقص و خطا است و زمانی که با چنین سطح شناخت و آگاهی به تصمیم درمورد موضوعات کلان زندگی مانند انتخاب شغل و رشته تحصیلی و مهم تر از همه ازدواج داشته باشد انتخاب و تصمیم او به بیراهه منتهی می شود.

از این رو لازم و منطقی است در این راه نیز از رای و نظر مشاورین کاربلد و خبره بهره مند گردد.

مرکز مشاوره ازدواج مناسب در اصفهان مرکزی است که در آن روانشناس و مشاور ازدواج با برنامه ها و جلسات مشاوره ای فردی و یا گروهی ، ازدواج درصدد است که به مراجعین در حل مسائل کمک برساند. انجام و اجرای تست های شخصیت و تست های پیش از ازدواج نیز نقش موثری در انتخاب و ازدواج مناسب دارند.

*آرزوی ما*
*خوشبختی شما*
مرکز مشاوره ازدواج و خانواده مطلع عشق

مشاوره حضوری ؛ تلفنی ، تصویری
شماره نوبت گیری : 09108644909
کانال معرفی گزینه ازدواج «امرخیردانشطلبان» : amrekheirr@
پست الکترونیکی: amrekheirr.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شماره تماس روانشناس تلفنی و مشاور دینی

اگر به دنبال شماره تماس روانشناس تلفنی هستید تا مشکلات خود را با روانشناس در …

نوبت گیری مشاوره
error: Content is protected !!
کانال ازدواج کانال مشاوره کانال خشکبار