family-1600x520-2.jpg1_-2.jpg
خانه / معرفی گزینه ازدواج / همسان گزینی و معرفی گزینه ازدواج در قم و تهران

همسان گزینی و معرفی گزینه ازدواج در قم و تهران

همسان گزینی و معرفی گزینه ازدواج در قم و تهران توسط مشاور و روانشناس روحانی انجام می گیرد. دختران و پسران آماده ازدواج می توانند از این امکان خوب همسان گزینی و تناسب سنجی استفاده بهینه داشته باشند. حتی خانم ها و آقایانی که دچار طلاق یا وفات همسر شده اند نیز می توانند از همسان گزینی و معرفی گزینه ازدواج مشاور خوب مرکز بهره مند شوند. همسان گزینی و معرفی گزینه ازدواج در قم و تهران

همسان گزینی یعنی چه؟

همسان گزینی یعنی انتخاب یک فرد همسان و متناسب به عنوان همسر . این همسان گزینی دارای اصول خاصی است که برای شما با کمک مشاور ازدواج و خانواده روحانی انجام می گیرد. اکثر ما در فعالیت گروهی انگیزه بیشتری برای کار و فعالیت پیدا می کنیم. همراهی و مصاحبت با شخص دیگر می تواند انگیزه را بالا ببرد و خستگی ناشی از فعالیت را کاهش دهد. ازدواج نیز برای انتخاب شریک و همراه در زندگی است تا با همراهی یکدیگر برخی گردنه های سخت به مسیرهای هموار زندگی تبدیل شوند.

البته نباید فکر کنیم زندگی کلا سخت است. همه زندگی گردنه نیست. همه ما در زندگی علاوه بر مگردنه های سخت ، در مسیرهای خوشایند و هموار نیز سیر می کنیم. اما به هرحال نقش همسر در زندگی بی بدیل است. همسان گزینی و معرفی گزینه ازدواج در قم و تهران

نقش مثبت همسان گزینی

نقش همسر در زندگی واقعا بی بدیل است و هیچ چیزی نمی تواند جای یک همسر شایسته را بگیرد. حال اگر همسر را در یک فرایند کاملا تخصصی و مطمئن و منطبق بر اصول انتخاب کنیم این نقش مثبت صدچندان می شود. مشاورخوب خانواده و ازدواج مرکز با تخصص روانشناختی خود شما را در این راه کمک می نماید. همسان گزینی به معنای انتخاب همسر متناسب است . همسر همراه و متناسب در تمام زوایای زندگی با ما همراهی می کند.

علاوه بر همسان گزینی که در این مرکز توسط مشاور ازدواج انجام می گیرد شما میتوانید در این مرکز از مشاوره های روانشناس خانواده و ازدواج در زمینه های مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره طلاق و مشاوره دینی بهره مند شوید.

همسان گزینی و معرفی گزینه ازدواج در قم و تهران

نتایج همسان گزینی و خانواده پایدار

در خانواده هایی که از اغاز با توجه به همسان بودن و هم کفو بودن زوجین نسبت به تشکیل خانواده و انتخاب همسر اقدام می نمایند احتمال پایداری و دوام خانواده بالاتر و بیشتر می شود. چرا که زمینه های اختلاف و ناسازگاری در این محیط ها کمتر است و عقیده ها و نظرات در راستای مشابهی قرار گرفته اند.

در مورد موضوعات مختلف نظیر تربیت فرزند ، معاشرت اجتماعی، نوع تفریح و سرگرمی و یا خواسته ها انتظارات تشابهات غالبا زن و شوهر را به مودت و مهربانی بیشتر هدایت می کند و بر سطح رضایت زناشویی نیز اثرگذار خواهد بود.

روانشناس و مشاور ازدواج نیز سهم عمده ای در برپایی و تشکیل خانواده های پایدار در جامعه برعهده دارند . یاری گرفتن از مشاورین دینی و متخصص می تواند مسیر پیچیده و دشوار زندگی مشترک را هموارتر سازد.

همسان گزینی و معرفی گزینه ازدواج

گاهی افرادی که دامنه ارتباطات سالم و وسیعی دارند و به واسطه شرکت در مراسمات و مناسب های اجتماعی با افراد و دختر و پسران جوانی مواجه می شوند که می تواند به عنوان گزینه ازدواج به افرادی قصد ازدواج دارند معرفی شود.

البته ناگفته نماند سازمان ها و ارگان هایی نیز در جهت تشویق جوانان به ازدواج و شکل گرفتن خانواده های بیشتر اقداماتی انجام داده و می دهند.

هر چقدر شیوه گزینش و معرفی گزینه ازدواج قانون مند تر و اصولی تر باشد اطمینان بخشی و اعتماد مجردین برای انتخاب بهتر را تقویت می کند.

مرکز مشاوره ازدواج دینی نیز این فرصت را داراست که از اطلاعات و داده های شخصی افرادی که به دنبال گزینش همسر هستند با هدف و نیت خیرخواهانه بهره برداری کند.

ضروری است متخصصین و روانشناسان روحانی به ملاک همسان گزینی در جریان مشاوره ازدواج تاکید سازنده داشته باشند تا از آمار تعارضات و اختلافات خانوادگی و یا طلاق جدایی و خیانت کاسته شود.

نقش مشاور روحانی در انتخاب همسر

مشاور روحانی با آگاهی و تسلط بر مفاهیم دینی و معنوی و ضمن برخورداری از علوم روانشناسی و مشاوره ازدواج و خانواده می کوشد بهترین گزینه ها و معیارهای انتخاب همسر را به افراد توصیه کند. درنظر گرفتن ملاک های اصلی و مهم برای داشتن یک انتخاب مناسب از سوی مشاور روحانی عملیاتی می شود.

جایگاه اولویتی و اهمیتی که هر کدام از طرفین به فاکتورهای مثل اخلاق و اعتقادات دینی می دهد و یا توجه و تاکید زوجین بر مسائل مالی و اقتصادی و همه سایر ملاک ها با هر زمینه ای باشد باید به نظر و فکر طرف مقابل همخوانی و همسانی داشته باشد.

نقش مشاور روحانی در انتخاب همسر در مرکز مشاوره ازدواج به گونه ای است که براساس دانش و تخصص و تجربه خود به ارزیابی ملاک ها و نزدیک بودن انها در زوجین می پردازد و بعد از ان با زاویه دید معنوی و مذهبی زن و مرد را به بهترین و مناسب ترین گزینه رهنمون می سازد.

مرکز مشاوره ازدواج موفق

مرکز مشاوره ازدواج در قم و تهران

دقت در انتخاب همسر و مزایای سرشار آن که در مطالب بالا اشاره شد عامل تقویتی شد که مرکز مشاوره همسان گزینی تشکیل و برپا شوند. مراکز همسان گزین چه به صورت مشاوره در فضای مجازی و آنلاین پیگیری معرفی و شناسایی موارد مناسب و قطعی ازدواج را انجام می دهند تا به اشاعه فرهنگ ازدواج در جامعه خدمت رسانی کنند.

وفاداری در ازدواج ها با انتخاب همسان گزینی شده دوام بیشتری خواهد داشت فضای خانواده هایی که با شادی و خشنودی رضایت و دل خوشی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند از مزیت اثار و نتایج همسان گزینی استفاده کرده اند.

مشاوره ازدواج در قم و تهران  با توجه به منطقه ای و جمعیت فراوان تهران ، به مرکز و دفتر مشاوره ازدواج نیاز دارد تا بر حسب خواسته ها و انتظارات روانی افراد از طریق مشاورین و کارشناسان مشاوره به ارائه خدمت بپردازند.

کلینیک مشاوره خانواده و ازدواج در شهرهای بزرگ مانند تهران ضرورتی است که بالتبع شرایط زندگی شهرنشینی از دغدغه ها و استرس های این سبک زندگی می کاهد .

معضلات اجتماعی در مشهد نیز شبیه تهران و اصفهان و دیگر شهرها با جمعیت زیاد روبه گسترش است و مراجعات برای اصلاح رفتار و کاهش مشکلات و تعارضات خانوادگی امری جدی تلقی می شود. فرایند مشاوره تلفنی و یا انلاین و حضوری سه روش انجام مداخلات درمانی و رفتاری خواهد بود.

جهت نوبت گیری مشاوره حضوری یا مشاوره آنلاین تصویری یا مشاوره تلفنی با منشی مرکز تماس بگیرید و ساعت حضور یا صحبت خود را با ایشان هماهنگ نمایید.

*آرزوی ما*
*خوشبختی شما*
مرکز مشاوره ازدواج و خانواده مطلع عشق

مشاوره حضوری ؛ تلفنی ، تصویری
شماره نوبت گیری : 09108644909
کانال معرفی گزینه ازدواج «امرخیردانشطلبان» : amrekheirr@
پست الکترونیکی: amrekheirr.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

همسان گزینی و معرفی گزینه ازدواج در قم و تهران 09108644909

همسان گزینی و معرفی گزینه ازدواج توسط روانشناس روحانی

همسان گزینی و معرفی گزینه ازدواج توسط روانشناس روحانی صورت می گیرد. مهم ترین قدم …

نوبت گیری مشاوره
error: Content is protected !!
کانال ازدواج کانال مشاوره کانال خشکبار