family-1600x520-2.jpg1_-2.jpg
خانه / روانشناس / شماره تماس روانشناس تلفنی و مشاور دینی

شماره تماس روانشناس تلفنی و مشاور دینی

شماره تماس روانشناس تلفنی دینی 09108644909

اگر به دنبال شماره تماس روانشناس تلفنی هستید تا مشکلات خود را با روانشناس در میان بگذارید و جهت رفع مشکل راهکارهای عملی او را دریافت نمایید و یا در جستجوی راهی برای مشاوره با مشاور خانواده و ازدواج و اختلالات هستید می توانید با ما تماس بگیرید.

مشاوره ازدواج تلفنی و حضوری 09108644909

کاربرد شماره تماس روانشناسی تلفنی

جهان پیچیده امروز با پیشرفت تکنولوژی بهترین و سریع ترین دستاوردها را برای بشر فراهم کرده است . از این رو ارائه بسیاری از خدمات در این نظام به روز شده نیاز به حضور افراد را در مکان های خدمت رسانی کمتر توجیه می نماید. استفاده از مشاوره تلفنی و یا بهره گیری از خدمات مشاوره انلاین نیز در این جهت اقدامی موثر می باشد.

دلایلی نظیر وقت گیر بودن مشاوره های حضوری و یا به صرفه نبودن جلسات مشاوره در مراکز جمع کثیری از افراد نیازمند به مشاوره را از جریان چاره جویی و حل مشکلات خانوادگی و رفتاری دور نموده است.

برخی دیگر به دلیل خجالت و یا کم رو بودن یا باورهای غلط فرهنگی نسبت به موضوع مشاوره مقاومت دارند و از حضور در کلینیک های بهداشت روان و مشاوره سرباز می زنند. سال ها با مشکلات روحی خود سروکله می زنند با این توجیه که جرات ابراز در برابر فرد غریبه به اسم مشاور را ندارند.

موارد اشاره شده و هزار مورد اشاره نشده شاید دلیلی بر اثبات کارامدی جریان مشاوره تلفنی می باشد. نگرانی های افراد از فاش شدن رازها و مسائل شخصی و خصوصی در روند تماس با روانشناس تلفنی کمتر نمود پیدا می کند.

فرصت ابراز وجود و گفتگوی بی تعارف برای مراجع تلفنی راحت تر مهیا می شود. در مورد هزینه ها بالتبع هزینه مشاوره تلفنی بسیار پایین تر از ارجاع فرد به کلینیک های مشاوره است.

البته ناگفته نماند برای برخی از آسیب های شدید روانی تنها برپایه مشاوره حضوری و زیرنظر روان پزشک متخصص می بایست به رفع و درمان ناهنجاری رفتاری اقدام کرد .

اما موضوعاتی که ما در این مطالب قصد بررسی آن را داریم به مسائل با شدت پایین اختلال در عملکرد و رفتار ارتباط دارد یا پیرامون مباحث اصلی خانواده و مشاوره خانواده می باشد. مسائلی نظیر ازدواج، شیوه های خواستگاری، خانواده ، مشاوره دینی خانواده ، مشاور مذهبی خانواده ، تربیت فرزند و آیین همسرداری را شامل می شود.

نوبت گیری مشاور خوب 09108644909

مزایای تماس با روانشناس تلفنی پیش از ازدواج

هراس و آشوب بابت یکی شدن دو نفر که با تربیت ، فرهنگ و سازمان خانوادگی متفاوتی بزرگ شده اند و رشد پیدا کردند در اکثر مواقع ذهن افراد را به خود مشغول می سازد. مزایای تماس با روانشناس تلفنی می تواند به صورت سکون و اطمینان طرفین در انتخاب درست ظاهر شود.

مشاور تلفنی با دریافت اطلاعاتی از دختر و پسر وضعیت تناسب و میزان سازگاری آن ها را طبق معیارهای مشخصی مورد سنجش قرار می دهد. البته قطعی بودن نظر مشاور پیش از ازدواج زمانی افزایش می یابد که زوجین جانب صداقت و درستی را ارائه اطلاعات محافظت کنند.

علاوه براین نقش مشاور تلفنی در بالابردن سطح آگاهی زن و مرد نسبت به شرایط بعد از ازدواج غیرقابل انکار است.

مهارت های ارتباطی و یا ویژگی های شخصیتی و خلق و خوی افرادی که قصد ازدواج دارند در مسیر مشاوره پیش از ازدواج محک زده می شود.

یکی از موثرترین اهداف و مزایای شکل گیری مشاوره تلفنی پیش از ازدواج این است که خانواده برپایه های روابط سالم ایجاد شود و میزان انتظارات زوجین از یکدیگر شکل رویایی نداشته باشد و طبق الگوهای سینمایی پیش نرود که دختر انتظار دارد شاهزاده سوار براسب او را از کوه مشکلات دور کند. بلکه واقعی ساختن سطح توقعات و درک تفاوت ها بین زن و مرد می تواند تا حد قابل توجهی بر ارام سازی فضای خانواده و رهایی از تنش های رفتاری و گفتاری تاثیرگذار باشد.

همچنین زمانی که دختر پسر از مشاوره تلفنی پیش ازازدواج بهره مند می شوند نه تنها در استانه ازدواج در هزینه های خود صرفه جویی کردند بلکه به صرف گران بودن مشاوره این امر مهم را ترک نکرده اند.

معرفی و توصیه شماره تماس روانشناس تلفنی به افرادی که با جلسات مفید مشاوره تلفنی می توانند نیاز و مشکلات خود را حل کنند باید به صورت فرهنگ در جامعه رواج یابد.

مشاوره تلفنی ازدواج و خانواده

هنگامی که برای انسان مشکلی پیش می‌آید لازم است که در آن زمینه با متخصصین و اهل فن مشکل خود را به شکل واضح بیان و راهکارهای عملی آنها را دریافت و عمل نماید.
یکی از مهم‌ترین عرصه‌های ایجاد مشکلات در جهان امروز، خانواده است .
تربیت نا صحیح باعث شده تا کانون خانواده که باید مهد آرامش برای همه باشد سرچشمه استرس ها و مشکلات شود.
بسیاری از افراد در خانواده احساس خوبی ندارند.

اگر شما دارای مشکلات زیر در میان خانواده خود هستید حتماً باید از یک مشاور خانواده کمک بگیرید:

  • بی توجهی پدر خانواده به فرزندان
  • بی توجهی مادر خانواده فرزندان
  • بی توجهی همسر به شوهر
  • پرخاشگری های کلامی افراد خانواده
  • انزوا و دوری شوهر از محیط خانواده
  • دیر آمدن اعضای خانواده به خانه
  • صمیمی نبودن اعضای خانواده
  • تماس های مشکوک
  • کمبود عواطف و احساسات در میان زن و شوهر

یکی از عوامل ایجاد مشکلات در میان خانواده ها این است که در زمان ازدواج در انتخاب خود دقت کافی را نمی‌کنند.
مسلما انتخاب درست می‌تواند شرایط ایجاد و تشکیل یک زندگی مشترک خود را فراهم نماید.
هرچند نمی توان این ادعا را کرد که تنها با انتخاب درست می توان زندگی خوبی داشت اما نمی توان تأثیر فراوان آن را نیز انکار کرد.

شماره تماس روانشناس تلفنی دینی 09108644909
زن و شوهری که هنگام خواستگاری و ازدواج از مشاور ازدواج و خانواده کمک گرفته اند با پستی و بلندی های یکدیگر بسیار بیشتر آشنا هستند.

شاید این جمله دور از ذهن باشد که ازدواج بدون مشاوره ازدواج ریسک است اما به تجربه ثابت شده است که ازدواج هایی که همراه با مشاوره با یک مشاور متخصص و متعهد انجام گرفته بسبار پایدارترند.
اگر مایلید یک ازدواج عاقلانه و عاشقانه داشته باشید از مشاوره خانواده و ازدواج غافل نشوید.
برای داشتن یک زندگی عاقلانه و سرشار از محبت نیز لازم است که همیشه با یک مشاوره خانواده مشورت و مشاوره داشته باشیم
اگر دسترسی به مشاوره ازدواج و خانواده حضوری ندارید حتما از یک مشاور ازدواج و خانواده تلفنی استفاده نمایید.

مشاوره و روانشناسی تلفنی روانشناس خانواده

وقتی که در زندگی خود دچار تعارضات و مشکلات ارتباطی با اعضای خانواده خود می شوید مسلما مشاور خانواده می تواند بهترین کمک کار شما باشد.
هنگامی که فرد نتواند بر مشکلات روحی روانی خود فائق آید کم کم مقاومت جسمانی و روحانی خود را از دست می دهد.
در این جاست که وجود یک مشاور و روانشناس خانواده می‌تواند کمک شایانی به افراد نماید.

مسلما مراجعه به مشاور و روانشناس به شکل حضوری بسیار در حل مشکلات موثر است.
اما در مواردی که مشکل ناگهانی ایجاد شده و باید فوری آثار و آلام را کاهش دهیم می توانیم از مشاوره و روانشناسی تلفنی روانشناس خانواده و ازدواج کمک بگیریم.

نقش  روانشناس دینی تلفنی در ازدواج موفق

به مدد انقلاب اسلامی و شکل گیری نظام ارزشمند جمهوری اسلامی تشکل ها و مراکزی پدید آمد که در ان افراد خیرخواه و کارشناس مشاوره ازدواج نسبت به ترویج امر ازدواج سالم و آگاهانه فعالیت های موثری انجام می دهند. پایه گذاری رشته روان شناسی اسلام گرا نیز در جهت و تکمیل نگاه اسلامی به موضوعات روان شناسی و مشاوره بود. مشاور دینی نگاهی ماورایی و الهی در قبال خانواده و انسان دارد که این مسئله بر اساس اطلاعات علمی و روانشناسی می باشد.

ریشه بسیاری از مشکلاتی که در بنیان خانواده های غربی شکل گرفته است شاید ناشی از همین نگاه مادی گرایی و منفعت طلبانه دیدگاه ها باشد. مشاور دینی مبنا کار را قران و سفارش های اهل بیت قرار می دهد و از دانش و تخصص خود در حیطه روان شناسی به شکل جامع تری استفاده می کند.

روانشناس دینی تلفنی برای خانواده هایی که به اداب و رسوم مذهبی پایبندی بیشتری دارند و به دنبال راهکاری از زبان پیشوایان دینی می گردند بسیار موثر وکارساز می باشد. روانشناس دینی با کسب تسلط بر مسائل دینی و مذهبی می کوشد موضوعات مرتبط با ازدواج را از طریق مشاوره دینی تلفنی به افراد، شناسایی و راهنمایی لازم را ارائه دهد.

ازدواج موفق در سال های اخیر به صورت آرزو و خیالی درامده است که دست یابی به ان تقریبا کار دشواری برای عامه شده است. اما با اندکی تامل و پرهیز از انتخاب های سطحی و البته گذراندن جلسات مشاوره می توان ازدواج موفق را به سادگی و سهولت رقم زد.

شماره تماس روانشناس تلفنی دینی

در کشور ما مشاوران و روان شناسان بسیار وجود دارند که می توانند کمک شایانی به حل مشکلات نمایند.
بسیاری از مشاوران و روانشناسان تنها به صورت حضوری مشاوره می دهند.
اما به علت فراگیری برخی مشکلات که در خانواده ها ایجاد شده مشاوره‌تلفنی یک ضرورت قطعی است.

شماره تماس روانشناس تلفنی دینی 09108644909گاهی هزینه های سرسام آور زندگی مانع می شود تا خانواده ها برای رفع مشکلات خود برای مشاوره حضوری وقت و هزینه صرف نمایند.
اما در مشاوره تلفنی بسیاری از هزینه ها کاسته می شوند.
به همین علت بسیاری از افراد به دنبال شماره تماس روانشناس تلفنی هستند.
در مشاوره تلفنی نیاز به صرف وقت فراوان برای رفتن و برگشتن از مرکز مشاوره نیست.
از حجم حیا و خجالت بی مورد افراد که در مشاوره های حضوری گاهی مشاهده می شود در مشاوره های تلفنی کاسته می شود.

مشاور ازدواج تلفنی

هزینه مشاوره تلفنی روانشناسی

برای هر کاری لازم است که انسان صرف هزینه و وقت نماید.
برای مشاوره نیز به همین شکل است.
گاهی ما برای سخیف ترین کارها هزینه های هنگفت می کنیم .
اما وقتی نوبت به کارهای مهمی از جمله مشاوره می رسد از صرف هزینه سرباز می زنیم.
خرج های سرسام آوری در راه طلاق ها می شود .
این باید همه ما را به این نتیجه رسانده باشد که برای جلوگیری از این خرج ها لازم است برای بهبود روابط اجتماعی و خانوادگی صرف هزینه کنیم.

به جرات می توان گفت اگر یک بیستم خرجی که مردم در راه طلاق مصرف می کنند در راه مشاوره و انتخاب درست و بهبود اوضاع روحی و روانی خانواده صرف کنند بسیاری از طلاق های عاطفی و طلاق های رسمی اتفاق نمی‌افتد.
مشاوره حضوری ؛ تلفنی ، تصویری
شماره نوبت گیری : 09108644909
کانال معرفی گزینه ازدواج «امرخیردانشطلبان» : amrekheirr@
پست الکترونیکی: amrekheirr.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روانشناس ازدواج : بیان خطاهای قبل ازدواج در خواستگاری

در این مقاله قصد داریم نظر روانشناس ازدواج را در مورد بیان عیب ها و خطاهای …

نوبت گیری مشاوره
error: Content is protected !!
کانال ازدواج کانال مشاوره کانال خشکبار