family-1600x520-2.jpg1_-2.jpg
خانه / مشاور / شماره مشاوره تلفنی طلاق

شماره مشاوره تلفنی طلاق

شماره مشاوره تلفنی طلاق می تواند کمک کار برخی از زن و شوهرهایی که در فکر طلاق و جدایی هستند باشد.

این مشاوره تلفنی طلاق حتی می تواند در مواردی که تصمیم قطعی شده موثر افتد. اگر در فکر طلاق هستید یا همسرتان در فکر طلاق است حتما با ما تماس بگیرید و برای مشاوره با مشاور و روانشناس روحانی ما نوبت بگیرید.

شماره مشاوره تلفنی طلاق 09108644909

مشاوره قبل از طلاق چیست؟

همه زوجین در طول زندگی خود با یکدیگر دچار مشکل می شوند. این مشکل گاهی به علت تفاوت نگاه و بینش زوجین با یکدیگر است. گاهی به خاطر رفتار یکی یا هر دوی آن هاست. گاهی به خاطر عوامل بیرونی مانند دخالت های والدین است. علل دیگری نیز در طلاق دخیل است. اما مهمترین چیزی که در طلاق رخ نشان می دهد افکار و احساسات زوجین است. زوجین برای تشخیص علت دقیق و شیوه حل مشکل با مشاور ارتباط می گیرند.

در صورتی که در فکر طلاقید یا تصمیم به طلاق گرفته اید قبل از ادامه فکر و تصمیم خود، نوبت مشاوره بگیرید. ضرر نمیکنید.

مشاوره قبل از طلاق می تواند این موارد را شناسایی کند. اگر زوجین با مشاور همراهی خوبی داشته باشند این علل توسط مشاور با اصول علمی شناسایی می شوند. و در صورت خبره بودن مشاور کاملا قابل رفع خواهند بود.

شماره مشاور تلفنی طلاق

ضرورت مشاوره تلفنی طلاق

نقش خانواده در سرنوشت دنیا و عقبای هر انسانی بی بدیل است. پس نهاد خانواده بسیار مقدس است. به همین خاطر در روایات طلاق مبغوض ترین حلال محسوب شده .

رسول خدا صلى ‏الله ‏علیه‏ و‏ آله مى‏فرمایند: 

 «ما أحل الله شیئاً أبغضَ إلیهِ من الطلاق»

هرچند خدا اجازه طلاق را داده است اما از هیچ چیزى در امور حلال به اندازه طلاق نفرت ندارد. 

پس ارزش بسیار بالای خانواده باعث می شود طلاق این همه بد باشد. بنابراین هر آنچه پیوند زن و شوهر را قوی تر کند بسیار خوب است. نتیجه مشاوره خانواده نیز همین است. مشاوره طلاق نیز می تواند این پیوند متزلزل شده را ترمیم کند.

مشاوره خانواده و طلاق باعث بازگشت زوجین به احساس تعلق قبل خود می شود. بار دیگر آن ها را کنار هم و دست در دست یکدیگر نشان دهد. مشاوره تلفنی طلاق نیز می تواند همه این آثار را داشته باشد.

مشاور طلاق و کاهش آسیب های جدایی

مشاوره طلاق به صورت تلفنی حضوری تصویری و آنلاین در بستر سایت های مشاوره و شبکه های اجتماعی قابل ارائه است. مشاورینی که به اجرای مشاوره می پردازند هر دو طرف را از حقوق خود قبل و بعد جدایی اگاه می سازند. سعی می کنند مخاطرات و آسیب های ناشی از طلاق را برای خانواده فروپاشیده کمتر کنند.

امادگی زندگی فردی را برای دوران جدید برای شخص متارکه کننده ایجاد کنند. اسیب هایی که در نتیجه طلاق برای دو طرف پدید می آید شامل استرس و نگرانی های روحی ، مشکلات مالی و اقتصادی و به خطر افتادن سلامت جسمی و روانی می باشد.

در خانواده هایی که با وجود داشتن فرزند اقدام به طلاق می نمایند این مسائل از بعدی دیگر نیز قابل بررسی است .

مشاوران طلاق با توجه به تجربه شغلی و تخصصی که دارند درصد هستند که از این لطمات بکاهند و احساس گناه و پرخاشگری و تابهنجاری رفتاری کودکان را به مشاور و روانشناس کودک و نوجوان ارجاع دهند.

مزایای مشاوره طلاق توافقی

پیش از اینکه کار به طلاق و جدایی برسد لازم است میزان شناخت و باوری که زن و مرد نسبت به هم دارند سنجیده شود و سلایق و خواسته ها و ظرفیت ها و ناتوانی های هر کدام مشخص شود تا درجه سازگاری طرف مقابل تخمین زده شود. در خانواده ای که از ابتدا همسان گزینی و مشاوره همسان گزینی را نگذرانده اند و یا از مشاوره قبل از ازدواج بهره نمی گیرند احتمال درگیری به منازعات خانوادگی و تعارضات زناشویی بیشتر است .

مشاوره طلاق برخلاف تصور غلط برخی کمک به زودتر طلاق گرفتن نیست بلکه مشاور طلاق می کوشد که از ناراحتی های روحی و فکری و استرس های ناشی از جدایی کم کند.از طریق مشورت با متخصص مشاور دینی نیز می توان به قطعیت رسید که ماندن در زندگی امکان پذیر است و یا طلاق و مرکز مشاوره طلاق گامی در جهت پایان دادن به زندگی خالی از موفقیت و شادی و رضایت زناشویی است.

مزایای مشاوره طلاق توافقی در این است که زن و مرد کلیه توافقات را در صلح و ارامش با هماهنگی بین خود به امضا رسانده اند و مشاوره طلاق نیز کمک می کند به حقوق قانونی خود در این طلاق برسند.

شماره تماس مشاور تلفنی طلاق

جلسات مشاوره تلفنی طلاق

کارشناس تلفنی طلاق جلسات مشاوره تلفنی را به صورتی زمان بندی می کند که در استاندارد رعایت شود و برحسب نوع مشغله و درگیری فکری زوجین بین ۳۰ تا ۴۵ دقیقه برای هر جلسه مشاوره حضوری و تلفنی زمان اختصاص می دهد.

مزیت جلسات مشاوره این است که به سمتی می رود که با گذشت زمان تصمیم افراد برای جدایی کم رنگ تر می شود و توصیه های کارشناسی و ترفندهای مشاور موثر واقع می افتد.

 مرکز مشاوره ازدواج و طلاق اصفهان

مرکز مشاوره ازدواج و طلاق اصفهان مجری و برگزار کننده جلسات مشاوره در حوزه ازدواج ، مشاوره قبل از ازدواج و یا مشاوره طلاق است . بررسی موضوع طلاق از زوایای متعددی انجام می شود. شدت اختلاف زوجین و یا دخیل بودن فرزندان در مشکلات زون و شوهر تمام این مسائل نیاز به صرف زمان در مرکز و دفتر مشاوره خانواده نیز دارد.

گاهی با زوج درمانی و یا درمان های تلفیقی خانواده درمانی و زوج درمانی نتایج مطلوبی به دست می اید که زن و مرد از تصمیم ابتدایی خود فاصله می گیرند. مراجعه به روانشناس و مشاورین طلاق تعیین کننده مسیر زندگی زناشویی خواهد بود.

مشاور طلاق در مرکز مشاوره ازدواج و طلاق اصفهان بر اساس اینکه در اصفهان معضلات و اسیب های اجتماعی رنگ و بوی عمیق و بیشتری نسبت به شهرهای کوچک دارد ضرورت مراجعه به مشاوره و کلینیک درمانی ضرورت دارد.

آرزو و تلاش ما… خوشبختی شما

مشاوره حضوری ؛ تلفنی ، تصویری
شماره نوبت گیری : 09108644909
کانال معرفی گزینه ازدواج «امرخیردانشطلبان» : amrekheirr@
پست الکترونیکی: amrekheirr.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شماره تماس روانشناس تلفنی و مشاور دینی

اگر به دنبال شماره تماس روانشناس تلفنی هستید تا مشکلات خود را با روانشناس در …

نوبت گیری مشاوره
error: Content is protected !!
کانال ازدواج کانال مشاوره کانال خشکبار