family-1600x520-2.jpg1_-2.jpg
خانه / روانشناس / همسان گزینی و معرفی گزینه ازدواج توسط روانشناس روحانی

همسان گزینی و معرفی گزینه ازدواج توسط روانشناس روحانی

همسان گزینی و معرفی گزینه ازدواج توسط روانشناس روحانی صورت می گیرد.

مهم ترین قدم براى رسیدن به خوشبختی در زندگی مشترک ، انتخاب درست و اصولی همسر است. معرفی گزینه ازدواج اگر توسط روانشناس روحانی باشد می تواند مشکل همسان گزینی درست را برطرف کند.

همسان گزینی و معرفی گزینه ازدواج در قم و تهران 09108644909

معرفی گزینه ازدواج توسط مشاور روحانی

مشاور مرکز مطلع عشق علاوه بر مشاوره در زمینه های خانوادگی ، ازدواج و اختلالات ، متناسب با شما گزینه ازدواج نیز معرفی می نماید. اگر مایل به کسب اطلاعات در این زمینه هستید

به آدرس کانال ما ( @amrekheirr) در همه شبکه های اجتماعی مراجعه بفرمایید یا با منشی مرکز تماس بگیرید .

تلگرام عروس ها :
t.me/amrekheirr

تلگرام دامادها :

t.me/amrekheirr2

ایتا عروس ها :
eitaa.com/amrekheirr

ایتا دامادها :
eitaa.com/amrekheirr2

سروش عروس ها:
sapp.ir/amrekheirr

سروش دامادها :
sapp.ir/amrekheirr2

محتوای جلسات مشاوره و همسان گزینی

در جلسات مشاوره ازدواج و همسان گزینی ، مشاور دو نفر را با هم مقایسه می کند تا مشخص شود بین آنها چقدر سازگاری وجود دارد و تناسب زندگی دو نفر تا چه میزان است. این تناسب سنجی در حیطه های ظاهری ، فرهنگی ، خانوادگی ، بینشی و… است.

نتایج همسان گزینی و  خانواده پایدار

در خانواده هایی که از اغاز با توجه به همسان بودن و هم کفو بودن زوجین نسبت به تشکیل خانواده و انتخاب همسر اقدام می نمایند احتمال پایداری و دوام خانواده بالاتر و بیشتر می شود. چرا که زمینه های اختلاف و ناسازگاری در این محیط ها کمتر است و عقیده ها و نظرات در راستای مشابهی قرار گرفته اند.

در مورد موضوعات مختلف نظیر تربیت فرزند ، معاشرت اجتماعی، نوع تفریح و سرگرمی و یا خواسته ها انتظارات تشابهات غالبا زن و شوهر را به مودت و مهربانی بیشتر هدایت می کند و بر سطح رضایت زناشویی نیز اثرگذار خواهد بود. مشاورین مذهبی با تاکید و لزوم اهمیت همسان گزینی و معرفی گزینه ازدواج می کوشند به تشکیل خانواده های پایدار و سالم همت گمارند.

روانشناس و مشاور ازدواج نیز سهم عمده ای در برپایی و تشکیل خانواده های پایدار در جامعه برعهده دارند . یاری گرفتن از مشاورین دینی و متخصص می تواند مسیر پیچیده و دشوار زندگی مشترک را هموارتر سازد.

همسان گزینی و معرفی گزینه ازدواج در قم و تهران 09108644909

همسان گزینی و معرفی گزینه ازدواج

گاهی افرادی که دامنه ارتباطات سالم و وسیعی دارند و به واسطه شرکت در مراسمات و مناسب های اجتماعی با افراد و دختر و پسران جوانی مواجه می شوند که می تواند به عنوان گزینه ازدواج به افرادی قصد ازدواج دارند معرفی شود. البته ناگفته نماند سازمان ها و ارگان هایی نیز در جهت تشویق جوانان به ازدواج و شکل گرفتن خانواده های بیشتر اقداماتی انجام داده و می دهند.

هر چقدر شیوه گزینش و معرفی گزینه ازدواج قانون مند تر و اصولی تر باشد اطمینان بخشی و اعتماد مجردین برای انتخاب بهتر را تقویت می کند. مرکز مشاوره ازدواج دینی نیز این فرصت را داراست که از اطلاعات و داده های شخصی افرادی که به دنبال گزینش همسر هستند با هدف و نیت خیرخواهانه بهره برداری کند.

ضروری است متخصصین و روانشناسان روحانی به ملاک همسان گزینی در جریان مشاوره ازدواج تاکید سازنده داشته باشند تا از آمار تعارضات و اختلافات خانوادگی و یا طلاق جدایی و خیانت کاسته شود.

نقش مشاور روحانی در معرفی گزینه ازدواج

مشاور روحانی با آگاهی و تسلط بر مفاهیم دینی و معنوی و ضمن برخورداری از علوم روانشناسی و مشاوره ازدواج و خانواده می کوشد بهترین معرفی گزینه ازدواج و  انتخاب همسر را به افراد پیشنهاد دهد. درنظر گرفتن ملاک های اصلی و مهم برای داشتن یک انتخاب مناسب از سوی مشاور روحانی عملیاتی می شود.

جایگاه اولویتی و اهمیتی که هر کدام از طرفین به فاکتورهای مثل اخلاق و اعتقادات دینی می دهد و یا توجه و تاکید زوجین بر مسائل مالی و اقتصادی و همه سایر ملاک ها با هر زمینه ای باشد باید به نظر و فکر طرف مقابل همخوانی و همسانی داشته باشد.

نقش مشاور روحانی در انتخاب همسر در مرکز مشاوره ازدواج به گونه ای است که براساس دانش و تخصص و تجربه خود به ارزیابی ملاک ها و نزدیک بودن انها در زوجین می پردازد و بعد از ان با زاویه دید معنوی و مذهبی زن و مرد را به بهترین و مناسب ترین گزینه رهنمون می سازد.

همسان گزینی و معرفی گزینه ازدواج توسط روانشناس روحانی

مرکز مشاوره همسان گزینی ازدواج در قم و تهران

دقت در همسان گزینی و مزایای سرشار آن که در مطالب بالا اشاره شد عامل تقویتی شد که مرکز مشاوره همسان گزینی تشکیل و برپا شوند. مراکز همسان گزین چه به صورت مشاوره در فضای مجازی و آنلاین پیگیری معرفی و شناسایی موارد مناسب و قطعی ازدواج را انجام می دهند تا به اشاعه فرهنگ ازدواج در جامعه خدمت رسانی کنند.

وفاداری در ازدواج ها با انتخاب همسان گزینی شده دوام بیشتری خواهد داشت فضای خانواده هایی که با شادی و خشنودی رضایت و دل خوشی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند از مزیت اثار و نتایج همسان گزینی استفاده کرده اند.

مشاوره ازدواج در قم و تهران  با توجه به منطقه ای و جمعیت فراوان تهران ، به مرکز و دفتر مشاوره ازدواج نیاز دارد تا بر حسب خواسته ها و انتظارات روانی افراد از طریق مشاورین و کارشناسان مشاوره به ارائه خدمت بپردازند.

کلینیک مشاوره خانواده و ازدواج در شهرهای بزرگ مانند تهران ضرورتی است که بالتبع از جریان مشاوره از شرایط زندگی شهرنشینی و دغدغه ها و استرس های این سبک زندگی می کاهد . همسان گزینی و معرفی گزینه ازدواج توسط روانشناس روحانی نیز از جمله خدماتی است که برخی از مشاورین روحانی می توانند ارائه دهند.

معضلات اجتماعی در مشهد نیز شبیه تهران و اصفهان و دیگر شهرها با جمعیت زیاد روبه گسترش است و مراجعات برای اصلاح رفتار و کاهش مشکلات و تعارضات خانوادگی امری جدی تلقی می شود. فرایند مشاوره تلفنی و یا انلاین و حضوری سه روش انجام مداخلات درمانی و رفتاری خواهد بود.

آرزوی ما … خوشبختی شما

amrekheirr.ir

مشاوره حضوری ؛ تلفنی ، تصویری
شماره نوبت گیری : 09108644909
کانال معرفی گزینه ازدواج «امرخیردانشطلبان» : amrekheirr@
پست الکترونیکی: amrekheirr.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شماره تماس روانشناس تلفنی و مشاور دینی

اگر به دنبال شماره تماس روانشناس تلفنی هستید تا مشکلات خود را با روانشناس در …

نوبت گیری مشاوره
error: Content is protected !!
کانال ازدواج کانال مشاوره کانال خشکبار